Kámen a Měsíc

026

Kámen – obyčejný i drahý.

Tichý, tvrdý společník člověka, který má moc pohlcovat nepotřebné a zpět vyzařovat podpůrnou hojivou energii. Přinášíme si je z výletů, vozíme z cest, nosíme jako šperky. Bereme. Vytrhneme je z místa kde byly doma, věky vystaveny působení všech živlů.

033

A ony nám pomáhají. Každý jeden má své specifické vlastnosti a nároky, ale všichni do jednoho pookřívají v noci, kdy jsou vystaveny působení miliónů hvězd a záři Měsíce. Obzvláště pokud je Měsíc ve fázi úplňku – kdy vytahuje stíny.

A právě zítra 16. 9. 2016 Měsíc opět doroste do své úplné fáze.

Dopřejte tedy svým drahým kamenným společníkům měsíční lázeň, aby pookřály, odevzdaly nasbírané, doplnily to, co samy potřebují. 

Dnešní, předúplňková, noc je k tomu stvořená.

Omyjte své kameny studenou vodou a ponechejte je v zahradě na zemi nebo na parapetu okna po celou noc. Vraťte je na chvíli domů ať se nadechnou a propojí se svými.

020

Alena Naďová
Autorka knihy Žena v proměnách roku Žiji v souladu s rytmem přírody. Vnímám její moudrost a rozumím jejímu jazyku. Provedu vás říší rostlin, naučím vás vnímat byliny všemi smysly a vědomě je používat pro zdraví, krásu a radost. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.